KAZA MAĞDURU İSENİZ HER TÜRLÜ MAĞDURİYETİNİZ İÇİN BİZİ HEMEN ARAYIN, BİRLİKTE ÇÖZELİM.

Danışmata Hattı: 0 (505) 541 12 11
e-posta: trafiklife@gmail.com

 
 
 

Ölüm, daimi sakatlık, maddi hasar, tedavi giderlerinizi almak için UZMAN KADROMUZ' la YANINIZDAYIZ.

Sigorta kapmasında olan haklarınızın tam olarak neler olduğunu biliyor musunuz?

Ülkemizde birçok insan çeşitleri konularda sigortacılık hizmetlerinden faydalanmış, fakat sigorta kapsamında olan haklarını tam olarak bilmedikleri için mağdur duruma düşmüştür.

Birçok kişi/kurum ve kurluş yaptırmış olduğu sigortanın kapsamı konusunda detaylı bir bilgiye sahip değildir. Sigorta yaptırmak kesinlikle iyidir, tabii ki sahip olduğunuz haklarınızı biliyor ve haklarınıza sahip çıkabiliyorsanız.

Türkiye'de yeni yeni yaygınlaşan sigortacılık sektöründen, sigorta kapsamında herhangi bir değerin (Beden bütünlüğü, Mal üzerindeki menfaatler vs.) zarara uğraması halinde mağdurların zararlarını tasfiye etmek amacıyla ve sigortalının haklarını korumak amacıyla kurulmuştur.

Bunun en basit örneği; Türkiye'de son 10 yıl içerisindeki sizin ve/veya yakınlarınızın geçirmiş olduğu trafik kazaları sonucunda doğan hak ve mağduriyetinizi profesyonel ekibi ve hukuk danışmanlarıyla Çözüm Hasar sorunsuz olarak 2 ay gibi kısa bir sürede (bu süreç zarfında sizden hiçbir ücret talep etmeden) giderebilmektedir. Türkiye'nin neresinde olursanız olun ekibimiz yaygın hizmet ağı ile sizlere ulaşabilmekte ve hizmet verebilmektedir.

UNUTMAYINIZ !
Yaptırmış olduğunuz sigortanız, sizin bildiğinizden çok daha fazla geniş kapsamlı olabilir. Haklarınıza sahip çıkmak için ücretsiz danışma hattımızdan bilgi alabilirsiniz

  Mağdur Başvuru Formu İçin tıklayınız...